Ste pripravljeni delati v enem najlepših naravnih okolij v Sloveniji? Velika planina, znana po svojih čudovitih pašnikih, tradicionalnih kočah in dih jemajočih pogledih na Alpe, ponuja edinstveno priložnost za delo in življenje v harmoniji z naravo. Pridružite se našemu dinamičnemu in gostoljubnemu timu, kjer ne samo da boste delali, ampak boste tudi doživljali in soustvarjali čarobnost življenja na planini. Iščemo motivirane, navdušene in prilagodljive posameznike za različna dela v gostinstvu, turizmu in na žičniških napravah. Ne zamudite priložnosti, da postanete del skupnosti, ki vrednoti naravo, kulturo in trajnostni razvoj. Pridružite se nam na Veliki planini, kjer je vsak delovni dan nova avantura!

Natakar – vodja lokala m/ž

OPIS DELOVNEGA MESTA

KAJ PRIČAKUJEMO

Od tebe pričakujemo, da
– imaš veselje do dela z ljudmi,
– si komunikativen,
– si vesten,
– si samoiniciativen,
– si redoljub (radi imamo čisto okolico in delovno mesto, zato od tebe pričakujemo, da boš tudi ti skrbel za red in čistočo),
– si ustrežljiv (do gostov, pa tudi kdaj do sodelavcev) ter
– imaš smisel za humor (življenje je lepše, če se kdaj tudi iz srca nasmejimo).

Zahtevana st. izobr.: II., III., IV., V. STOPNJA
Zahtevani poklic: SREDNJEŠOLSKA IZOBRAZBA TEHNIČNE SMERI (ELEKTRO, STROJNE, PROMETNE ALI DRUGE USTREZNE SMERI), ALI IZJEMOMA OSNOVNOŠOLSKA IZOBRAZBA

Potrebujemo 2 osebi.
Prijavo na delovno mesto in življenjepis pošljite na info@velikaplanina.si.
Vabljeni, da se pridružite naši ekipi!

Pomočnik v kuhinji (m/ž)

– imaš veselje do dela v kuhinji,
– imaš smisel za čistočo (radi imamo čisto okolico in delovno mesto, zato od tebe pričakujemo, da boš tudi ti skrbel za red in čistočo),
– si ustrežljiv (do gostov, pa tudi kdaj do sodelavcev),
– si pri svojem delu hiter
– si natančen
– lahko zase rečeš, da si čustveno zrel ter
– imaš smisel za humor (življenje je lepše, če se kdaj tudi iz srca nasmejimo).Zahtevana st. izobr.: II., III., IV., V. STOPNJA
Zahtevani poklic: SREDNJEŠOLSKA IZOBRAZBA V. STOPNJE TURISTIČNE ALI GOSTINSKE SMERI, ALI OSNOVNOŠOLSKA IZOBRAZBAPrijavo na delovno mesto in življenjepis pošljite na info@velikaplanina.si.

Kuhar (m/ž)

ŠTUDENTSKO DELO:

  • Delo na blagajni in recepciji
  • Delo na info točki
  • Delo v Preskarjevem muzeju
  • Delo v strežbi

Prijave z življenjepisom sprejemamo na info@velikaplanina.si